لیست متخصصین مشاوره تلفنی

عضو تیم متخصص های مشاور و روانشناس ما به شما کمک خواهند کرد

صفحه 1 از 5

چرا مشاوره تلفنی ؟

بی شک در زندگی تمام ما آدم ها مشکلاتی وجود دارد ولی طرز برخورد و مواجه شدن با مشکلات موضوع مهمی است که از هر کسی برخورد متفاوتی دیده می شود که ممکن است نتایج بسیار متفاوتی داشته باشد . متخصصین مشاور و روانشناس با تجربیات و حرفه هایی که دارند در این زمینه ها بیشترین کمک ها را می توانند داشته باشند .
مشاوره تلفنی علاوه بر آن که برای افرادی است که نمی توانند به صورت حضوری به کلینیک های روانشناسی و مراکز مشاوره خانواده مراجع کنند برای مواقعی که افراد از لحاظ روانی امادگی حضوری در جلسات مشاوره را ندارند و یا بازگو کردن برخی مسایل برایشان به صورت حضوری سخت وغیر ممکن است و نیز هست ویا ممکن است کودک ویا نوجوان شما رفتاری را نشان داده باشد که شما نیازبه یک مشاوره انلاین تلفنی وسریع داشته باشید تا بتوانیدمشکل را برطرف کنید.به جرات می توان گفت حدود 90 درصد از افرادی که به مشاوران و روانشناسان ما ارجاع داده می شوند بعد از اتمام جلسات با انگیزه بالاتر و شیفتگی خواهان ادامه جلسات با مشاوران و روانشناسان مشاوره تلفنی و آنلاین مرکز خواهند بود . قطعا شما از طریق مشاوران روانشناسی راهکارهای علمی ومناسب تری را می توانید دریافت کنید تا مشاوره از افرادی که علمی و مناسبتری را می توانید دریافت کنید تا مشاوره از افرادی که علمی در این رابطه ندارند و ممکن است با راهکاری اشتباه فقط مشکل به وجود امده را پیچیده ترکنند .

آیا شما به مشاوره و روانشناسی حرفه ای نیاز دارید ؟

خیلی ها ترجیح می دهند مشکلات زندگی خود را به تنهایی حل کنند و از مشاوره با روانشناس و مشاور امتناع می کنند و این افراد معتقدند که مشاوره فقط برای افرادی است که مشکلات غیر قابل حل و حاد در زندگی خود دارند . در واقع واقیت ممکن این است که مشاور و روانشناس به شما کمک می کند که ذهن و افکار خود را پاکسازی کنید و بتوانید تمام جوانب موضوع و درگیری فکری خود را بسنجید و به کمک مشاور بتوانید بهترین راه ممکن را پیدا کرده و انجام دهید .
به کمک مشاور و روانشناس خود می توانید از دست احساسات و افکار آزار دهنده و منفی خود رها شوید و به خود و زندگی تان حس بهتر و معنادارتری داشته باشید. حال که تصمیم خود را برای گرفتن مشاور در زندگی خود دارید ما بهترین مشاور و روانشناس را به شما معرفی خواهیم کرد .

چرا مشاوره روانشناسی تلفنی آنلاین آوای سعادت ؟

شما می توانید در هر زمینه ای به صورت تخصصی بهترین مشاور و روانشناس تلفنی را از ما بخواهید . مشاوران متخصص ما در زمینه های مشاوره خانواده رایگان و مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره طلاق و مشاوره خیانت همسر و مشاوره جنسی و مشاوره کودک و نوجوان و مشاوره تحصیلی و مشاوره شغلی و مشاوره فردی و مشاوره اضطراب و افسردگی و فوبیا و .... بهترین مشاوران و روانشناسان کشوری را به شما معرفی خواهیم کرد . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آنلاین آوای سعادت در تمام روزها و تمام تایم ها آماده ارایه خدمات به شما هموطنان عزیز خواهد بود . از بزرگترین مزایای این مرکز در دسترس بودن و آنلاین بودن و متخصص بودن مشاوران است .

مشاور و روانشناس تلفنی خوب برای حل مشکل کیست ؟

مشاور و روانشناس خوب کسی است که با دقت و حوصله و صبوری لازم در ابتدا به صحبت های مراجع گوش دهد . مشاوری که با انرژی و حوصله به مرجع گوش دهد یعنی ارتباط صمیمانه ای با مراجع پیدا خواهد کرد .
مشاور خوب همدل است و برای همه ما پیش آمده است که با مطرح کردن مشکل و ناراحتی درونیمان در همان آغاز صحبت مورد قضاوت قرار خواهیم گرفت و به جای همپلی و همدردی مورد سرزنش قرار خواهیم گرفت . مشاور خوب کسی را سرزنش و نصیحت و تحقیر نخواهد کرد و با تمام توان و انرژی به ما کمک میکند که بر خودمان و افکارمان مسلط شده و با ارایه راهکارهای درست در جهت هدفمند قدم برداریم .
مشاور خوب متخصص است شاید خصوصیاتی که قبلا گفته شد خیلی از دوستان و آشنایان شما هم داشته باشند ولی هیچ کدوم از اطرافیان و خانواده نمی توانند راهکار درست را ارایه دهند ولی یک مشاور و روانشناس متخصص همه راهکارهای غلمی و تخصصی را به شما عنوان می کنند .
مشاور خوب رازدار و دلسوز است . ما از رازادری طرف مقابل اطمینان نداشته باشیم هیچ وقت تمام مشکلات و درد دل هایمان را بازگو نخواهیم کرد ولی یک مشاور خوب بسیار رازذار است .
خصوصیات گفته شده نشانه یک مشاور خوب برای ما است ولی با این وجود چون جلسات مشاوره یک روند دو طرفه و متقابل است پس این ما هستیم که با صدای مشاور ارتباط می گیریم و از لحن و گفتار او آرامش لازم را کسب می کنیم .


مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی آنلاین

همه ما نیازمند مشاوره خانواده خوب در زندگی خودمان هستیم زیرا در زمینه خانواده درمانی که یکی از تخصصی ترین مشاوره ها محسوب می شود شما باید از یک مرکز مشاوره خانواده که از اعتبار بالایی برخوردار است راهنمایی بگیرید .

مرکز مشاوره خانواده آوای سعادت با کادری مجرب از شماوران و روانشناسان حرفه ای خانواده , ارایه دهنده خدمات مشاوره بصورت تلفنی در سراسر کشور است . از آنجایی که برخی از مشکلات و ناراحتی ها در خانواده بشدت بزرگ شده و قدرت حل را از اعضای خانواده گرفته و باعث تشنج روحی اعضای خانواده می شود مشاوره خانواده رایگان تلفنی یکی از افتخارات مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آنلاین آوای سعادت است که مفتخر به حل مشکلات خانواده هاست . روانشناس بعد از جلسه اول رایگان ریشه مشکلات خانواده را یافته و در جلسات بعدی با مشاوره و هدایت قادر به حل آن خواهد بود.

مراجعه به مشاور خانواده رایگان دارای نتایج بالایی است که از جمله آن ها بهبود ارتباطات در خانواده و داشتن خانواده ای شادتر و کاهش آمار طلاق است.

مشاوره تلفنی روانشناسی پیش از ازدواج آنلاین

مشاوره قبل از ازدواج یکی از روش های مشاوره خانواده است که به زوجین کمک می کند تا آمادگی لازم برای ازدواج کسب می کنند که کعمولا توسط مشاوران ازدواج و خانواده صورت می گیرد . مشاوره پیش از ازدواج نه تنها شما را در ازدواج موفق راهنمایی می کند حتی در زندگی خانوادگی آینده شما هم تاثیرگذار است .
در مشاوره قبل از ازدواج مشاور و روانشناس متخصص ازدواج طی جلساتی به صورت انفرادی و زوجی به هر دو نفر مشاوره می دهد و احتمال موفق بودن ازدواج را بیشتر می کنند.
هدف اساسی مشاوره پیش ازدواج این هست که هر گونه تعارض و اختلاف احتمالی و بالقوه ای که می تواند در رابطه مشکل ساز باشد تشخیص داده شود، قبل از آنکه به موضوعی اساسی تبدیل بشود. روانشناس مشاور قبل ازدواج کمک می کند تا زوجین یک رابطه سالم را از ابتدا پایه گذاری کنند.

مشاوره روانشناسی خیانت همسر تلفنی آنلاین

یکی از آسیب زا ترین مشکلات عاطفی بین زوجین خیانت همسر است. متاسفانه امروزه آمارهای بالایی از خیانت و در نهایت طلاق وجود دارد و باعث شده تا مشاوران طلاق و مشاوران خیانت متخصصانه کار کنند . خیانت زمانی اتفاق می افتد که یکی از زوجین حرف ها و رفتارها و خاطراتی را که باید با همسر خود داشته باشد با فرد دیگری دارد و بعبارتی مثلث احساسی و عاطفی و عشقی اتفاق افتاده است. زمانی که شخص سومی بین زوجین قرار می گیرد بی تفاوتی و بی میلی و بی رغبتی بین زوجین اتفاق می افتد و مقدمات شک در زندگی ایجاد می شود . یکی از ریشه های خیانت شناختن نیازهای واقعی و نا آگاهی نسبت به هویت و شخصیت خود فرد است.

مشاوره روانشناسی طلاق تلفنی آنلاین

طلاق زمانی اتفاق می افتد که زوجین نسبت به هم هیچ تعهدی ندارند و تصمیم به جدایی از یکدیگر می گیرند . دلایل طلاق می تواند متفاوت باشد که هر یک از زوجین به طور جداگانه مطرح می کنند مانند مشکلات مالی و جنسی و سطح طبقاتی و ... اما قبل از جدایی و خاتمه دادن به یک زندگی مشترک مشاوران و روانشناسان متخصص در زمینه طلاق تمام تلاش خود را انجام می دهند که مشکلات در مراحل اولیه حل شود .
وقتی زوجین از لحاظ عاطفی و یا حتی جنسی به یک مرحله دلسرد کننده می رسند بنا به عقاید خود و طرز رفتار خود وارد رابطه و دوستی و ... با فرد سومی می شوند که این کار باعث تبعات جبران ناپذیری برای افراد خانواده می شود . قبل از قدم گذاشتن در مرحله خیانت بهتر است از یک متخصص مشاور طلاق کمک و راهنمایی گرفت تا در بهترین مسیر ممکن قدم گذاشت .

مشاوره تلفنی روانشناسی جنسی آنلاین

موتور محرک زندگی زناشویی در بیشتر از 70 درصد مسایل مربوط به مسایل جنسی است . مشکلاتی مانند گرم مزاجی و سرد مزاجی و تفاوت در میل جنسی و اجبار در رفتار جنسی و ترس از رابطه و زود انزالی و ....در بین زوجین وجود دارد.
متاسفانه در جامعه ما اکثر زوجین برای مشکلات جنسی که دارند به پزشک مراجعه می کنند ولی دریغ از اینکه این کار به عهده مشاوران و روانشناسان متخصص جنسی می باشد که در این حرفه تخصص لازم را دارند . سوالات مربوط به مشکلات جنسی شاید به دلیل موضوع در مشاوره های حضوری راحت عنوان نمی شود پس در مشاوره های تلفنی این موضوعات راحت تر حل می شود . برای حل مشکلات جنسی خود به مشاوران متخصص جنسی ما در مرکز آوای سعادت مراجعه نمایید .

مشاوره تلفنی روانشناسی کودک و نوجوان آنلاین

کودکی دوران رشد و شکوفایی هر فردی است پس بنابراین خانواده ها در رشد و شکوفایی فرزندان باید تمام تلاش خود را انجام دهند والدین علاوه بر تامین و فراهم نمودن شرایط رفاهی مناسب وظیفه تربیت و حتی تنبیه مناسب کودک و بعبارتی فرزندپروری کودک را بر عهده دارند . در این زمینه مشاوره کودک تلفنی کمک به سزایی به والدین خواهند بود .
سوالات متداولی که در مشاوره کودک عنوان می شود بیش فعالی کودک و اوتیسم کودکان و شب ادراری کودک و مشکلات جنسی کودک و ... است . کودک با پشت سر گذاشتن شیطنت های کودکی پا به مرحله بعدی زندگی و نوجوانی می گذارد که با رشد اندام ها و تغییرات ظاهری و هورمونی قابل تشخیص است . هدف اصلی بلوغ جنسی رسیدن به تکامل و قدرت زادآوری در آینده است پس بهتر است از هین دوران شروع به آمادگی نوجوان برای ورود به این مرحله جدید کرد .
نوجوانی دوره مابین کودکی و بزرگسالی است که چنانچه درست مدیریت نشود در آینده فرد دچار مشکلات فردی خواهد شد . پس در این دوران والدین و خانواده باید از متخصصی این دوران مشاوره دریافت کنند تا در آینده دچار مشکلات بزرگی نشوند . در بعضی از فرهنگ ها مراسمی برای دوره بلوغ نوجوان گرفته می شود که نشانه دوره جدید زندگش است و در ایران جشن تکلیف همین مراسم نمادین است .
ورود به دوره بلوغ نوجوانی ممکن است برای برخی از نوجوانان خوشایند و برای برخی دیگر به مشکلاتی ختم شود . در این جاست که خانواده باید دقت داشته باشند و چنانچه نوجوان دچار تغغیر رفتار های ناخوشایندی شد سریعا اقدامات درست را انجام دهند و در این مسیر مشاوران و روانشناسان کودک و نوجوان تخصص لازم را دارند و کمک بسزایی در این مسیر به شما خواهند داد .

مشاوره روانشناسی فردی تلفنی آنلاین

افراد برای خوب ظاهر شدن در جامعه نیاز به خودشناسی کامل دارند تا بتوانند نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنند و با تقویت نقاط قوت زندگی خود را به رونق برسانند و با تضعیف نقاط ضعف بتوانند زندگی شادتری داشته باشند . گاهی افراد دز زندگی شخصی و خانوادگی و کاری دچار مشکلاتی می شوند . به جرات می تپان گفت که همه افراد در زندگی خود نیاز به جلسات مشاوره و روانشناسی خصوصا مشاوره تلفنی را دارند تا بتوانند گره زندگی خود را پیدا کرده و بتوانند این گره ها را باز کنند .
طی جلسات مشاوره در ابتدا علت این مشکلات ریشه یابی شده و بعد در جلسات بعدی اقدام به درمان و حل آن می شود . مشکلات و ناراحتی های فردی از جمله استرس و اضطراب و وسواس و پانیک و عدم اعتماد به نفس و مهارت ارتباطی ضعیف و عدم ناتوانی در نه گفتن به بعضی درخواست ها و وسواس فکری - عملی و .... می باشد .

مشاوره روانشناسی اضطراب تلفنی آنلاین

اضطراب در لغت به معنای آشفتگی , تپیدن , بی قراری و نا آرامی و ... است . اضطراب ممکن است به عل ژنتیک و یا عوامل محیطی باشد . اضطراب یک احساس ناخوشایند همراه با دلواپسی است که فرد میتواند در شرایط مختلف آن را تجربه کند. طی تحقیقات انجام شده اکثر اختلالات عصبی ریشه در اضطراب دارند و متخصصین مشاور و روانشناس با ریشه یابی علت اختلالات عصبی به دنبال راهکار برای حل تعارضات اضطرابی فرد شده و آن را گره گشایی خواهند کرد .

مشاوره روانشناسی استرس تلفنی آنلاین

استرس در اغلب وقایع روزانه ما اتفاق خواهد افتاد و علت و منشا آن برعکس اضطراب مشخص است بطور مثال یک سخنرانی مهم یا یک جلسه کنفرانس استرس خاص خود را دارد . استرس خود بر دو نوع است استرس حاد و استرس مزمن .
استرس حاد یعنی استرسی که در آن واحد اتفاق افتد و خیلی کوتاه و گذزا نیز حل شود و یک حادثه ناگهانی علت به وجود آمدن آن است . استرس مزمن برخلاف استرس حاد برای مدت طولانی ادامه دارد و در نتیجه یک رویدادی که در گذشته اتفاق افتاده و فرد کنترل اوضاع را ندارد رخ داده و مدت طولانی دامن گیر فرد خواهد بود.

مشاوره روانشناسی وسواس تلفنی آنلاین

وسوسه ی خوردن و خرید کردن و یا یک کار روزمره و .... اگر در حد معقول باشد مشکلی برای زندگی فرد ایجاد نخواهد کرد ولی چنانچه بصورت ممتد و تکراری باشد فرد دچار وسواس بوده که نیاز به مشاور وسواس خواهد داشت . روانشناس با شناسایی هدف و ماهیت وسواس ریشه آن را پیدا کرده و تلاش خود را برای ارایه بهترین راهکارها خواهد داد .
وسواس خود بر دو نوع وسواس فکری و وسواس عملی است . وسواس فکری افکار و تصاویر ذهنی و داده های مکرری هستند که در ذهن فرد بصورت نواری در جریان است که کل زندگی و ذهنیات فرد را دچار تشنج کرده و از فعالیت روزمره باز می ماند . وسواس عملی شاید شستن و چک کردن و نظافت و شمارش و ... است که فرد بارها و بارها حرکتی را تکرار می کند و تایم طولانی از وقت و انرژی او را می گیرد . متخصصین روانشناس و مشاور فردی با ایده ها و تجربیات فعال خود این مشکلات را راهگشایی خواهند کرد .

مشاوره روانشناسی فوبیا تلفنی آنلاین

فوبیا یا ترس مرضی جز اختلال های اضطرابی می باشد که شخص به شدت و به طرز نامعقولی از موضوعی ترس مفرط دارد. هراس ها و ترس های مختلفی وجود دارد بعنوان مثال فوبیای تنهایی و فوبیای ارتفاع و فوبیای و فوبیای اجتماعی و ....
فوبیای اجتماعی فرد ترس از اماکن اجتماعی و نقاط پر جمعیت دارد و ترس از انتقاد و مسخره شدن دیگران را دارند .
فوبیای ارتفاع فرد دچار ترس از ارتفاع می باشد در حدی که حتی از ارتفاع های کوتاه هم ترس دارد .
تفاوت ترس و فوبیا چیست ؟
همه افراد در زندگی در مواجهه با برخی صحنه ها دچار ترس و وحشت می شوند که طبیعی است ولی چنانچه این ترس شدیدتر از موضوع ترس آور باشد و زندگی فرد را دچار گرفتاری کند نشانه فوبیا است و مشاوران فردی در این راه همراه شما هستند.

77%

مشاوره

90%
در دسترس 24/7
ما همیشه آماده کمک به شما هستیم