0
آوای سعادت

مشاوره خانواده غیر حضوری

اختلافات و مشکلات خانوادگی

مشاوره ازدواج غیر حضوری

مشکلات زوجین قبل و بعد از ازدواج

مشاوره کودک غیر حضوری

تربیت فرزند از نظر روانشناسی

مشاوره غیرحضوری چیست؟

مشاوره غیرحضوری، روشی متداول در دنیای امروز برای ارتباط با مشاوران حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف روانشناسی، بهداشت روانی و تغییرات رفتاری است. این روش به شما این امکان را می‌دهد که با مشاوران متخصص در زمینه‌های مختلف به صورت آنلاین تعامل داشته و از خدمات مشاوره بهره‌برداری کنید. با مشاوره غیرحضوری، شما نیازی به حضور فیزیکی در محل مشاوره ندارید و می‌توانید با استفاده از ابزارهای تکنولوژیکی، مانند ویدئوکال، چت یا تلفن، با مشاوران متخصص در ارتباط باشید. این روش از نظر راحتی و انعطاف‌پذیری بسیار مناسب است، زیرا شما می‌توانید در زمان و مکانی که به شما مناسب است، با مشاور خود در ارتباط باشید. مزایای مشاوره غیرحضوری شامل امکان دسترسی آسان‌تر به مشاوران متخصص در مناطق مختلف، حفظ حریم خصوصی بیشتر و انعطاف در انتخاب زمان مشاوره می‌باشد. اگر به دنبال راهی برای بهبود روانی خود در محیطی مطمئن و آسوده هستید، مشاوره غیرحضوری گزینه‌ی مناسبی برای شماست.

مشاوره آنلاین روانشناسی به نسبت خدمات حضوری هزینه کمتری دارد در حالیکه از کیفیت و مدت زمان کاملا یکسانی برخوردار است و امکان بهره مندی مراجعه کننده در هر دو شرایط برابر و در مواقعی حتی به دلیل راحتی و تمرکز بیشتر نتایج بهتری نیز حاصل می شود.

انواع روش‌­های مشاوره روانشناسی راه دور ؟

آوای سعادت

با رشد و پیشرفت تکنولوژی، امکانات مشاوره غیرحضوری برای پیشگیری از آسیب‌های روانی و ارتقاء سلامت روان به اهمیت بیشتری پیوسته است. در این راستا، مختصراً به تعدادی از انواع روش‌های مشاوره غیرحضوری که به نیازها و ترجیحات شما پاسخ می‌دهند، اشاره خواهیم کرد:

  • مشاوره تلفنی
  • مشاوره آنلاین
  • مشاوره تصویری
  • مشاوره صوتی واتساب

مشاوره تلفنی در مرکز مشاوره آوای سعادت، به شما این امکان را می‌دهد تا با یک محیط راحت و مطمئن، به مشاوران متخصص ما مراجعه کنید و مسائل مختلفی که اغلب افراد جامعه را درگیر می‌کند، را با آنها مطرح کنید. این روش مخصوصاً برای افرادی که در بازگو کردن مسائل خود در محیط‌های حضوری احساس معذوری می‌کنند، مناسب است. با استفاده از مشاوره تلفنی می‌توانید به راحتی با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید و مسائلتان را با آنها به اشتراک بگذارید. این روش محیطی امن و خصوصی را برای شما ایجاد می‌کند تا بتوانید به آرامی و بدون هیچگونه نگرانی مشکلات خود را با مشاوران آوای سعادت به اشتراک بگذارید. تیم مشاوره آوای سعادت با تجربه و تخصص خود، آماده است تا به شما در پیدا کردن راه‌حل‌های بهتر و بهبود وضعیت روانی کمک کند.

دکمه انتخاب مشاور
آیا در تلاش برای پیدا کردن بهترین روانشناس و دریافت مشاوره تلفنی آنلاین هستید؟
درخواست وقت مشاور