آوای سعادت

مشاوره خانواده غیر حضوری

اختلافات و مشکلات خانوادگی

مشاوره ازدواج غیر حضوری

مشکلات زوجین قبل و بعد از ازدواج

مشاوره کودک غیر حضوری

تربیت فرزند از نظر روانشناسی

مشاوره غیرحضوری چیست؟

مشاوره غیرحضوری، به این معنی است که شما بدون مراجعه حضوری به کلنیک مشاور و روانشناس، از خدمات مشاوره­‌ای استفاده می­‌کنید. شاید تا سال‌ها پیش این یک رویا بود که بتوانید در یک تماس تلفنی یا از طریق فضای مجازی، مشکل خود را با یک متخصص مطرح کنید و از او مشاوره بگیرید. دلیل این امر، اهمیت حضور مراجع در کلنیک و داشتن رابطه چهره‌به‌چهره است. بسیاری از مشاوران، معتقد بودند که حتماً فرایند مشاوره حضوری باشد، ضمن تایید بخشی از این اعتقاد، باید پذیرفت که با رشد فضاهای ارتباطی، باید انعطاف­‌پذیری خود را در زمینه افزایش راه­‌های دسترسی به خدمات مشاوره‌­ای، افزایش دهیم. یکی از خدمات مناسب که بوجود آمده است، استفاده از انواع روش‌­های مشاوره غیرحضوری است.

مشاوره آنلاین روانشناسی به نسبت خدمات حضوری هزینه کمتری دارد در حالیکه از کیفیت و مدت زمان کاملا یکسانی برخوردار است و امکان بهره مندی مراجعه کننده در هر دو شرایط برابر و در مواقعی حتی به دلیل راحتی و تمرکز بیشتر نتایج بهتری نیز حاصل می شود.

انواع روش‌­های مشاوره روانشناسی راه دور ؟

آوای سعادت

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز به دریافت خدمات مشاوره‌­ای برای پیشگیری از آسیب­‌هایی که به سلامت‌­روان وارد می­‌شود، مشاوره مدل­‌های مختلفی پیدا کرده که شما می­‌توانید باتوجه به نیازهای خودتان از این خدمات استفاده کنید: در ادامه انواع روش‌­های مشاوره غیرحضوری معرفی شده است:

  • مشاوره تلفنی
  • مشاوره آنلاین
  • مشاوره تصویری
  • مشاوره صوتی واتساب

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره آوای سعادت شامل بسیاری از مواردی که در امروزه بخش زیادی از افراد جامعه را در برمی گیرید.با بهره‌گیری از مشاوره ی تلفنی می توان بر بسیاری از این موارد غلبه کرد. معمولا دیده شده که بسیاری از افراد در بازگو کردن این مسایل بطور رو در رو کمی معذور هستند اما با بهره‌گیری از خدمات مشاوره ی تلفنی می توانند براحتی مسایل خود را با بهترین مشاوران آوای سعادت در میان بگذارند.

به دنبال بهترین روانشناس و مشاوره تلفنی آنلاین هستید ؟
درخواست وقت مشاور