مشاوره آنلاین روانپزشکی

در مشاوره تلفنی آنلاین روانپزشکی به چه نکاتی توجه کنیم؟انتخاب روش مشاوره روانپزشکی تلفنی آنلاین نیز مانند هر انتخاب دیگری حساسیت‌های خاص خودش را دارد و توجه ویژه‌ای را می‌طلبد. برای انتخاب یک مرکز مناسب روانپزشکی و استفاده از خدمات تلفنی یا آنلاین آن به بایدها و نبایدهای زیر توجه کنید:

1. حتما پیش از هر انتخابی به سابقه، مدرک و پیشینه روانپزشکی که در نظر دارید توجه کنید. برای این کار بهتر است رزومه تحصیلی و کاری او را جست‌وجو کنید و بخوانید.

2. . پیش از انجام مشاوره، با افرادی که قبلا با روانپزشک مورد نظرتان درمان شده‌اند یا در طول دوران درمان خود هستند صحبت کنید. خواندن نظر کاربران درون سایت درباره جلسات مشاوره هم دید بسیار خوبی برای انتخاب مطمئن به شما می‌دهد.

3. برای انجام مشاوره روانپزشکی تلفنی آنلاین از بستر اینترنتی و تلفنی امنی استفاده کنید که در میانه انجام مشاوره، دچار مشکل یا قطعی ارتباط نشوید.

4. اگر مشاوره آنلاین را برای فرد دیگری در نظر دارید، هیچگاه او را مجبور به این کار نکنید و به تمایل بیمار توجه کنید. خصوصا اگر بیمار شما در سنین حساس نوجوانی قرار دارد، حتما این مورد را مد نظر قرار دهید.

5. مانند مشاوره حضوری، دقیقا سر ساعت برای مشاوره روانپزشکی تلفنی آنلاین حاضر شوید تا زمان مشاوره را از دست ندهید و با دقت بیشتری ویزیت شوید.

6. اگر در شهرهای دیگری به جز پایتخت زندگی می‌کنید، هم می‌توانید چندین دکتر روانپزشک خوب در تهران را برای انجام مشاوره روانپزشکی تلفنی آنلاین انتخاب کنید و هم از میان روانپزشکان متخصص شهر خود یکی از افراد متخصص این حوزه را برگزینید. برای مثال اگر در شهری مانند اصفهان زندگی می‌کنید، با انتخاب روانپزشک آنلاین اصفهان می‌توانید خدمات مشاوره تلفنی یا آنلاین را در شهر محل سکونتتان دریافت کنید.