راه های کنترل خشم در زنان

راه های کنترل خشم در زنان چیست؟19 راه برای کنترل خشم در زنان
ما در موارد فوق در رابطه با مزایای کنترل خشم با شما صحبت کردیم. حال در این قسمت قصد داریم، 19 راه برای کنترل خشم در زنان را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی خشم خود را کنترل کنید.

شمارش معکوس
یکی از راه های راه های کنترل خشم در زنان، شمارش معکوس است.

شمارش معکوس (یا بالا) تا 10 اگر واقعا عصبانی هستید، از 100 شروع کنید. در زمانی که شمارش شما طول می کشد، ضربان قلب تان کند شده و احتمالاً عصبانیت شما فروکش می کند.

تنفس
تنفس شما با عصبانیت کم عمق تر و سریعتر می شود. با کشیدن نفس های آرام و عمیق از بینی و بازدم از دهان برای چند لحظه، این روند (و خشم خود را) معکوس کنید.

فعالیت بدنی سبک
یکی دیگر از راه های راه های کنترل خشم در زنان، انجام فعالیت های بدنی سبک مانند پیاده روی یا دوچرخه سواری است.

این کار می تواند به آرامش اعصاب شما و کاهش عصبانیت کمک کند. به پیاده روی بروید، دوچرخه سواری کنید یا چند توپ گلف بزنید. هر چیزی که باعث پمپاژ اندام شما شود، برای ذهن و بدن شما مفید است.

شل کردن عضلات
شل شدگی عضلانی پیشرونده باعث کاهش تنش و آرام آرام کردن گروه های مختلف عضلانی در بدن، خواهد شد. هنگام تنش، نفس های آهسته و آگاهانه بکشید.

تکرار عبارت مثبت
کلمه یا عبارتی پیدا کنید که به شما کمک کند تا آرام شوید و دوباره تمرکز کنید. وقتی ناراحت هستید این کلمه را بارها و بارها برای خود تکرار کنید.

کشش
رول گردن و رول شانه نمونه های خوبی از حرکات بی نظیر یوگا هستند که می توانند به شما در کنترل بدن و مهار احساسات کمک کنند.

فرار ذهنی
به یک اتاق آرام بروید، چشمان خود را ببندید و در یک صحنه آرامش بخش، خود را تجسم کنید. روی جزئیات در صحنه خیالی تمرکز کنید: آب چه رنگی است؟ ارتفاع کوهها چقدر است؟ صدای جیرجیرک چه صدایی دارد؟ این عمل می تواند به شما کمک کند تا در میان عصبانیت آرامش پیدا کنید.

پخش آهنگ
بگذارید موسیقی شما را از احساساتتان دور کند. گوش دادن به یک موسیقی مورد علاقه می تواند به شما در داشتن آرامش بیشتر کمک نماید.

صحبت را متوقف کنید
هیچگاه فراموش نکنید که در هنگام عصبانیت اگر صحبت کنید، بیشتر متضرر خواهید شد تا فایده ای داشته باشد.