مشاوره برای بهبود شرایط کاری

مشاوره برای بهبود شرایط کاریمهارت های لازم برای یک حرفه مورد نظر.

مشاوره شغلی و کاری به شما این امکان را میدهد تا بتوانید تصمیم مهم تر و اساسی تری برای شغل و زندگی خود بگیرید.

برخی از مشاوران همچنین ممکن است بتوانند در مورد چگونگی بهبود موقعیت شخص در شغلی که بیشتر لذت بخش است ، مشاوره ارائه دهند. به عنوان مثال ، راههای ممکن برای کسب ارتقاء یا بهترین روشها برای مذاکره در مورد تعدیل حقوق می تواند مورد بحث قرار گیرد.

او شغلی کم استرس زا را می خواهد که در آنجا بتواند کمک بیشتری به مردم کند ، اما بیشتر کارهایی که فکر می کند از آن لذت می برد نیاز به آموزش بیشتری دارد و او نیز قادر به متوقف کردن کار نیست.

کار 45 ساعت در هفته در حالی که به مدرسه می رود ، به نظر می رسد استرس زا بوده و او را وحشت می کند و با یک درمانگر قرار ملاقات می گذارد ، که به منظور عادی سازی احساسات وی کمک می کند و در مورد ترس مندی از رفتن به مدرسه هنگام کار تمام وقت بحث می کند.

پس از جلسه بررسی اهداف و سطح استرس فعلی ، برای مندی کاملاً مشخص می شود که او نمی تواند خیلی بیشتر در کار فعلی خود بماند.

او می داند که با وجود مشکلات احتمالی ، برای تغییر شغل باید به تحصیلات خود ادامه دهد. درمانگر به او کمک می کند تا منابع ، از جمله منابع کمک های مالی و همچنین راه هایی برای مدیریت استرس را شناسایی کند ، به گونه ای که می تواند راه هایی را برای ادامه کار با موفقیت در حین حضور در مدرسه شبانه کشف کند.

درمانگر همچنین به نقاط قوت خود اشاره می کند ، که در اثر کارش به عنوان یک کارآزمایی مشهود است: توانایی انجام وظیفه چند منظوره ، کار طولانی مدت ، انجام تحقیقات گسترده و انجام کامل پروژه ها و کارهای دشوار به تنهایی. این دانش امید و اطمینان می دهد که او قادر خواهد بود ضمن کار ، مدرسه را تمام کند.

مشاوره شغلی و کاری میتواند برای هر فرد بسیار مهم باشد و زیرا که هر فرد زمان زیادی را در محیط کاری خود مشغول به کار و فعالیت است .